KURULUŞ & VİZYON

Graydante Software 2007 yılında 2 ortak tarafından kurulmuştur. 2010 yılında ünvanımız Graydante Software değişerek hizmetlerimize SEO optimizasyonunu da dahil ettik. Kuruluşundan bu yana geliştirdiğimiz havacılık yazılımları son yıllarda kararlı sürümle piyasaya sunulmaya başlandı. Şirket vizyonumuz, sektördeki binlerce kopyadan oluşan yazlımlar yerine müşteriye özel optimize edilmiş, esnek ve geliştirilebilir altyapılar sunmaktır. Graydante Software 2013 yılında dünyada ilk web tabanlı havaalanı transfer yazılımını hizmete sunmuştur. Yazılım alanındaki bu başarımızı SEO optimizasyonu ile desteklemekteyiz. Küçük bir alanda hizmet vermek için kurduğumuz seo ekibimiz yılların verdiği tecrübe ile kendini geliştirerek uluslararası kitlelere ulaşmıştır. Yazılım ve SEO gibi iki önemli alanda yüksek tecrübemizle entegre çalışarak çok kaliteli projelere imza atmaktayız.

YASAL PROSEDÜRLER

Şirketimiz hizmet verdiği ülkelerin yasalarına ve ticaret kanunlarına uygun olarak çalışmakta olup. Kurumsal kuruluşlara kayıtlı bir vergi mükellefidir. Sunucu barındırma hizmetlerine ilişkin Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından verilen yer sağlayıcı belgesine sahiptir Belge No:(YS-2947) Yanı sıra firmamız, Uçak Bileti ve entegre hizmetlere ilişkin The International Air Transport Association (IATA) servislerinin kurulum ve yapılandırılmasına hakimdir. Havacılık ve turizm sektörüne sunulan yazılımlarımız TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) prosedürlerine uygun olarak sağlanmakta ve tüm güvenlik önlemleri alınmaktadır.

İŞLEYİŞ & ORGANİZASYON

HAVACILIK SİSTEMLERİ

Birçok prosedür kartelası bulunan havacılık sektöründeki öncü çalışmalarımızı hassasiyetle sürdürmekteyiz. Bünyemizdeki havaalanı transfer yazılımları, uçak bileti altyapısı, uçuş veritabanı ve rötar bilgi sistemlerimizi sürekli güncellemekteyiz. Rötar ve uçuş bilgi sistemlerimizde kullandığımız 4 farklı ülkede 3 farklı entegre sunucuya sahibiz. Uçuş veritabanlarımızdan XML formatında kolay veri çıkışları yaparak sağlayıcısı olduğumuz firmalara kolay kurulum yapısı sunmakla beraber yazılımsal destek de sağlıyoruz.

SEO OPTİMİZASYONU

Şirketimiz seo alanında yıllardır deneyimli ekibi ile hizmet vermektedir. Arama motorlarının sürekli değişen algoritmalarını takip eden ekibimiz, yeniliklere açık ve kendini sürekli güncelleyen bilgi sahibi seo uzmanlarından oluşmaktadır. Çok fazla hizmet segmenti olan bu sektörün temel amacı güvenden oluşur. Şirketimizin temel prosedürü olan güvenilirlik ilkesini seo alanında da görebilirsiniz. Müşterilerimize sadece garantili yükseliş vaadleri sunarız ve bizimle çalışan her müşterimizin projesine özel alaka gösteririz. Arama motorlarında üst sıralarda yer almak için alanında uzman ekibimize güvenebilirsiniz.