Mobil Uyumlulukta Kusursuzluk

Birçok farklı varyasyonlarda sunulabilen mobil uyumluluk deneyimi %80 mobil kullanım oranı olan çağımızda en önemli hususlardan biridir. Mobil deneyim kodlamalarında yeni jenerasyon "bootstrap 4" yapısını kullanmaktayız Bootstrap 4, Masaüstü dizaynında 1200px+ geniş alanı sayesinde şık ve açıklayıcı bir görünüm sunmakla beraber. Mobil deneyimde 300px - 768px arası olan ekran ölçeklerine kusursuz uyum sağlamaktadır. Yanı sıra Landport ve tablet bilgisayarlar için de aynı şeyi söylemek mümkündür.

Retinaya Hazır Mısın?

Macbook ve iPhone cihazlarının kullanımının artmasıyla ortaya çıktı ki, web tabanlı tüm grafikler kalitesiz ve flu görünüyor. Kullandığımız tüm icon ve grafikler retina uyumlu olup, sizi de bu kaliteye davet ediyoruz!
Car

Responsive Altyapı

Bootstrap mimarisi üzerine kurulmuş, yeni nesil ve sadece mobil-tablet uyumlu geniş ekranlı teamalar ve tasarımlar kullanıyoruz.

Retina ile cam gibi

Kalitesi apple aygıtlarıyla daha iyi anlaşılabilen, aynı ölçekte fakat orjinalinin 2 katı çözünürlük değerine sahip icon ve grafiklerle web siteniz cam gibi görünür.

OKUNULABİLİRLİK

Web sitelerinin görselleri kadar kullandığı fontlarda önemlidir. Özellikle mobil aygıt çağında eski usül fontlar yerine her boyutta kolay okunan fontları tercih ediyoruz.

KOLAY ve PROFESYONEL

Basit iletişim formları, canlı destek panelleri, tek tıkla arama gibi etkileşim gerektiren özellikler, mobil aygıtlarda müşterinin kolayca kullanabileceği alanlarda sunulmaktadır

BAZILARI ALTYAPIYA ÖNEM VERİR

Arama Motorlarında Yüksekleri Hedefleyenlere

Web sitesileri arama motorlarında belli kriterlere göre sıralanır, Bir kısmı SEO optimizasyonlarıyla, diğer kısmı ise web sitesinin altyapısıyla alakalıdır. Arama motorları puanlama yaparken görsel tasarıma değil kullanılan kod yapısına ve içeriklerin optimizasyonuna göz önünde bulundurur. Biz; Web sitesini tasarlarken Google vb. arama motorlarının uyumluluk puanlamalarını göz önünde bulurururuz. Yanu sıra uluslararası açılılş hızı optimizasyon servisi Gtmetrix servisinde 90+ üzeri puan almasını sağlayarak web sitesinin kısa ve uzun vadede arama motorlarında yükselmesini garantileriz.

STAMINA CONNECT v12: KONTROL SİZDE

Yeni Nesil Yönetim Paneli Sayesinde Herşey Kontrol Altında. Artık Hiçbirşey Gözden Kaçmayacak!

TAM RESPONSIVE

Tam Responsive Tasarımlar Sayesinde, Web Sayfanız Mobil Aygıtlara ve Tabletlere Tam Uyumlulukta Çalışmaktadır

Premium Sınıf Temalar

Tasarlanan Web Sayfalarında İsteğe Göre Özel Tasarım (veya) Premium Sınıf Yeni Nesil Temalar Kullanmaktayız.

MODÜLER YAPI

Stamina Connect Modüllü Yapısı Sayesinde Her Sektöre Uyarlanabilir Esnek Bir Altyapı Sunuyor.

PROFESYONEL İÇERİK

Sizi Web Sitenizle Baş Başa Bırakmıyoruz. "İlk Kurulumda" İçerikleriniz, Resimleriniz vb. Tüm Detaylar İşlenerek Profesyonel Olarak Eklenmektedir.

G-PANEL

Stamina Connect Dışında Her Temaya Ayrı Ayrı Uyarlanan G-Panel© Sayesinde, Sadece İçerik Yazılarını Değil. Sitedeki Her Noktayı Düzenleyebilirsiniz.

HERŞEY CANLI

Anlık Ziyeretcileri Sadece 2s Gecikme ile Takip Edebilirsiniz. Nerede Olduklarını Hatta Adwords'den Hangi Anahtar Kelime ile Geldiklerini Görebilirsiniz.

KUSURSUZ ETKİLEŞİM

İletişim ve Diğer Formlar Hızlı Bir Şekilde Mailinize veya Cep Telefonunuza SMS Olarak İletilir. Ayrıca Web Sitesindeki Canlı Destek Bilgisayar veya Mobil Aygıtınıza Entegre Edilebilir.

GOOGLE BUNU SEVER

Arama Motorlarının En Kolay Taradığı Kodlama Yapısını, Gerekli Sıkıştırma ve Tasarruf İşlemlerini de Yaparak Google Pagespeed ve Gtmetrix Üzerinde En Yüksek Dereceleri Sunuyoruz. Böylece Yükselmek Daha Kolay

WEB SAYFASINDAN FAZLASI

Web Sayfanız ile Birlikte Google Haritalarda Çıkmanızı Sağlayan Business İşletme Kaydınızı, Şirket Maillerinizi ve Arama Motorlarında yer Almanızı Sağlayan Bağlantılarınızı Tamamıyla Sağlamaktayız

Chrome
Kararsız mı Kaldınız

Sizi Arayalım mı?

 

KREDİ KARTINA 9 TAKSİT AVANTAJIYLA !!

  • Tam Mobil ve Tablet Uyumlu
  • Retina Ekran Desteği
  • Stamina Connect Admin Panel
  • Görsel Düzenleme Desteği
  • Tüm Alanlar Yönetilebilir
  • Sınırsız Alan ve Trafik
  • Banner ve Slide Tasarımı
  • Profesyonel Teknik Destek
RESPONSIVE
TL500
ÖZEL TASARIM
TL1000

GÜÇ ÖNEMLİ!

Yazılımlarımız İçin Tahsis Edilmiş Kurumsal Tabanlı 8 Çekirdek İşlemciye Sahip Üst Düzey Sunucular Kullanmaktayız. Yanı Sıra Cloudlinux Altyapısı Sayesinde Stabil Bir İşlemci/Ram Kullanım İmkanı Sunmaktayız